Aeroview Hangars

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Aeroview Hangars
Alternative text
Aeroview Hangars
Sídlo
území UEE
systém
planeta
měsíc
město
souřadnice
Zaměření
hangárový průmysl
Známé produkty a podniky
Aeroview hangáry


Aeroview Hangars společnost se hrdě prohlašuje za nejstaršího výrobce hangárů v lidmi ovládané části vesmíru. Jejich design a konstrukce sahá více než 300 let zpátky. Společnost je známá svým výhradním právem odmítnot služby Civilistům.

Historie

Ve 27. století Arthur Nassir založil společnost na přísném kodexu etiky v podnikání, když se zaměřil na kvalitu designu, oddanost ergonomii a extrémní respekt a důvěru pro klienta. Samozřejmě pro piráty je design a příjemný pocit pobytu nepodstatný a právě Nassirovo otevřené pohrdání lidmi co stojí mimo zákon napomohlo, že firemní kodex byl zachován i poté, co byl Aeroview Hangars odkoupen společnosti Shubin Interstellar.

Kodex sice zůstal zachován, ale originální přístup k obchodu již nikoli. Hangáry společnosti byly ve 28. století luxusní záležitostí sestavenou případ od případu pro elitní sociální skupiny, jež si mohly dovolit vlastnit vesmírné plavidlo.


Hangáry

V posledních letech ale Aeroview Hangars přijali podobnou taktiku jako další výrobce hangárů na trhu – Self-Land. Nutno podotknout, že to nepřiznají. Takže namísto luxusních hangárů vytvořených na míru teď vyrábí sériové business hangáry ve střední cenové hladině pro úspěšné obchodníky a další exluzivnější zákazníky.

Narozdíl od jiných hráčů na trhu Aeroview Hangars nevlastní pozemky pro své hangáry. Záleží tedy pouze na zákazníkovi, kde bude chtít svůj nový domov umístit.

Společnost prohlašuje, že je schopna sestavit hangár do 48 hodin od oznámení kdekoli v oblasti vlivu UEE. Jestli vám nevadí si výrazně připlatit, můžete mít hangár již za 24 hodin.

Hangáry společnosti jsou schopné pojmout větší lodě včetně přídavného místa pro podpůrné vybavení. Piloti lodí, jako je Freelancer s vícečlennou posádkou nebo Hornet s regály zbraní a větším prostorem pro opravu trupu, budou mnohem spokojenější s nabídkou Aeroview Hangars než se Self-Land.[1]


Aeroview01.jpg

Reference

  1. Galactic Guide Hangar Manufacturers