SynthWorld

Z Star Citizen CZ Wiki
(Přesměrováno z Archanděl)
Přejít na: navigace, hledání
Synthworld.jpg

SynthWorld je umělý svět jakožto cílový produkt UEE projektu Archanděl na stavbu umělého světa v systému Chronos odstartovaném roku 2872.

Smyslem projektu Archanděl je vybudovat umělý svět od základu a předejít tak katastrofám, které doprovázely historii teraformace, především vymírání původních druhů na osídlovaných planetách.

Pro projekt bylo vybráno kamenné těleso v systému Chronos, které nabízí jistotu, že lidský zásah opět nepovede k devastaci původního života, jelikož systém Chronos je považován za mrtvou oblast.

Projekt odstartoval s úmyslel vytvořit technologii, která dovolí sestavit živoucí svět od základu. SynthWrold tak ztělesňuje prototyp, na kterém vědci hledají tu nejlepší cestu, jak cíle projektu Archanděl dosáhnout.

Naneštěstí se ukázalo, že projekt Archanděl a SynthWorld jsou příliš velkým soustem a zřejmě nikdy nekončícím projektem, který už spolknul neuvěřitelné množství financí UEE a výrazně zatěžuje rozpočet Říše.[1]

Jednou z mnoha prvotních myšlenek bylo i přijít na technologii, která bude dostupná všem rasám, Banu i Xi'An, jak na začátku projektu poznamenal Imperátor:


„Nechceme si technologii držet pro sebe. Schopnost stavět světy by měla být dostupná všem kulturám zdarma, aby se už nikdy nemuselo bojovat o tak triviální věci, jako je místo k přistání.“[2]


Synthworld01.jpg


Reference

  1. 2920: The Money Pit
  2. $4 Million! New System, New Ship, New Goals!