Asteroid hangár

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Asteroid hagnár patří mezi největší hangáry, které jsou ve světě Star Citizen k dispozici. Jaká společnost asteroid hangár staví, není zatím známo. Díky jeho velikosti dokáže asteroid hangár pojmout i lodě jako je Constellation nebo Caterpillar. Posláním asteroid hangáru je nabídnout alternativu převážně pro nelegální organizace, které nemohou vlastnit hangáry na území UEE kvůli činnosti, kterou tyto organizace vykonávají. Proto se většina lokací, kde bude možné asteroid hangár situovat, bude nacházet v systémech bezpráví.


Asteroid-hangar7.jpg Asteroid-hangar8.jpg


Kolik míst bude v bezpečných oblastech UEE a tedy využitelné pro organizace a piloty, kteří nechtějí vydat vstříc pašerácké nebo pirátstké kariéře není známo.

Asteroid hangár si klade za cíl působit jako místo odpovídající nezákonné činnosti podobné velké garáži, kde se vše neustále mění, pracuje, mastí od oleje, zanáší špínou a dalším nepořádkem a vyvolává dojem undergroundové subkultury.

Asteroid hangár se může pyšnit kontrolním centrem, které shlíží na parkovací plochu pro plavidla.


Asteroid-hangar2.jpg Asteroid-hangar9.jpg


Asteroid hangár je v současnosti také jediným hangárem, který má vstupní brány pro letadla na stropě hangáru a ne ve stěnách jako discount, business nebo deluxe hangár.


Asteroid-hangar3.jpg Asteroid-hangar6.jpg


Povolené lodě

Rozměry asteroid hangáru jsou zatím největší, jaké prostory hangáry ve světě Star Citizen nabízejí. Přesto je seznam lodí, které lze do asteroid hangáru umístit srovnatelný (alespoň zatím) se seznamem lodí pro deluxe hangár. Aktuální seznam tedy zahrnuje malé jednomístné až středně velké lodě s vícečlennou posádkou:

Se zavedením room systému se počítá i s možností do asteroid hangáru umístit i o něco málo větší lodě než je Constellation nebo Caterpillar.


Rozšíření

Room systém dovolí implementovat vedle parkovacích prostor různých velikostí i řadu jiných prostor jako je střílna, jiné speciální místnosti, skladiště a další.


Asteroid-hangar12.jpg