Asura

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Asura
Alternative text
Asura
Lokalita
území UEE
systém systém Ferron
hvězda Ferron
planeta {{{planeta}}}
souřadnice
Popis
typ planety {{{typ}}}
obyvatelnost {{{obyvatelnost}}}
obydlenost {{{obydlenost}}}
atmosféra {{{atmosféra}}}
oběžná doba {{{oběh}}}
délka dne {{{den}}}
Obchod a kriminalita
import {{{import}}}
export {{{export}}}
černý trh {{{trh}}}
kriminalita {{{kriminalita}}}
Okolí
měsíc(e)
stanice


Asura je oficiální název třetí planety obíhající kolem stejnojmenné hvězdy Ferron v systému Ferron. Planeta byla společně se systémem objevena roku 2460.

Asura byla kdysi považována za klenot v systému, obrovské zásoby cenných rud a minerálů, které byly objeveny během procesu teraformace, vytvořily z planety ekonomické a politické centrum. Během tohoto ekonomického růstu se vůbec nemyslelo na to, co se stane se světem, až se všechno vytěží a zůstane pouze sekundární průmysl. Asura byla ve svém samém jádru těžební planetou pro téměř čtyři století; veškeré suroviny byly vytěženy, sklizeny, zpracovány a exportovány, až nezbylo nic.

Lidé zchudli a nikde to není více znát, než v rychle se zhoršující a rozpadající infrastruktuře kdysi velkého města Tram.[1]


Varování pro cestující: Nedostatek pitné vody na Asuře odstartoval vnitřní boj mezi okrajovými tábory města Tram. Z tohoto důvodu je doporučováno, aby návštěvníci zůstali v centru Tramu a vyvarovali se cestování do okrajů města, aniž by si zajistili místní doprovod.


Města a kosmodromy

  • Tram, kdysi politické a ekonomické centrum systému


Reference

  1. Galactic Guide: Ferron