Business hangár

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Business hagnár je bývalou verzí současného Aeroview Hangars hangáru a patřil mezi střední hangáry, které měli být ve světě Star Citizen k dispozici. Business hangár vyráběla společnost Aeroview Hangars. Narozdíl od jiných poskytovatelů hangárů, Aeroview Hangars nevlastní prostory pro pronajímání, takže mělo záležet pouze na hráči a možnostech hry, kde by chtěl hangár umístit.

Business hangár nabízel více prostoru a komfortu než discount hangár (současný Self-Land hangár) ale méně než deluxe hangár (současný Revel & York hangár) a asteroid hangár (současný VFG Industrial hangár]]). Hangár měl dvě podlaží, kde to druhé bylo přístupné pomocí výtahu a nepřevyšovalo hlavní halu hangáru. Dostatečný prostor hangáru měl dovolovat pohodlné opravy a uskladnění zboží nebo vybavení.


Business-hangar3.jpg Business-hangar4.jpg


Povolené lodě

Rozměry business hangáru byly větší než u discount hangáru, ale stále menší než u deluxe hangáru nebo asteroid hangáru, takže dokázal pojmout menší a středně velké osobní lodě jako například:


Vybavení

Součástí business hangáru byl standardní odpadkový koš (první obrázek) a palivové nádrže ve dvou tvarových formách: válcovité (druhý obrázek) a kvádrovité (třetí obrázek).

Trash-b.jpg Power-b2.jpg Power-b1.jpg

Vývoj herního modelu

Smyslem business hangáru je nabídnout prostor, který navodí dojem ekonomické stability a prosperity, ale nebude překypovat luxusem ani trpět nedostatkem péče. Koncept vycházel z představy prosvětleného a futuristického místa a možností volného pohybu. Business-hangar5.jpg
Velmi důležité bylo barevné zpracování celého prostoru. Počáteční návrhy ale neprošly, neboť hodně evokovaly atmosféru 70. let. Požadavek byl kladen na čisté provední a futuristický vzhled podobný hornetu. Požadavek byl tak kladen dál na vytvoření takové barevné kombinace, která by byla hodna interiéru luxusního soukromého tryskáče. Proto se v konečné podobě přiklonila barevná kombinace k modré a bílé. Discount-hangar6.jpg
Všudypřítomným detailům neunikl ani business hangár. Detaily jsou však zpracovány záměrně spíše skrytě, aby příliš nevykukovaly jako u discount hangáru a nenarušovaly atmosféru luxusního prostředí.

Aktuálně se hangár transformoval do Aeroview Hangars hangáru.

Business-hangar7.jpg