CTR

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání

CTR je název sítě čerpacích stanic a služeb pro piloty xi'anské společnosti Jysho Corporation. Jsou to také první obchodní subjekty xi'anské firmy, které vznikly na území UEE. Stalo se tak 9. února 2944 ve městě Aydo na planetě Green v systému Ellis.

CTR nabízí své služby pilotům z UEE i na území Impéria Xi'Anského.[1]

Přístup lidské společnosti ke xi'anskému podnikání

Otevření prvního obchodu roku 2944 ve město Aydo přihlíželi desítky lidí. Někteří byli dychtiví si nové služby vyzkoušet, jiní byli jednoduše zvědaví, jak vypadají a fungují služby mimozemských ras a jiní nebyli až tak nadšení z tohoto kroku. Protestující proti otevření namítají, že CTR nebylo vystaveno s místní podporou a že i přes daně, které odvádí UEE, profit poputuje za hranice UEE zpátky do Impéria Xi'An a místní z toho budou mít jen minimální užitek a nedostatek pracovních míst pro lidi.

Společnost Jysho Corporation si je vědoma pocitu strachu ze zdánlivé hrozby ohrožení teritoriálních jistot místních lidí, a proto se rozhodla ustanovit tréninkový program pro lidi během konstrukce další stanice, tentokrát v systému Croshaw.

Zkušenosti zákazníků s mimozemskými službami

Zákazníci jsou obecně velmi spokojení s nabízenými službami, nejvíce si váží xi'anské přirozenosti držet se tématu a zbytečně se nesnaží vnutit zákazníkům jiné zboží či služby.


Reference

  1. Xi'An Store Opens in UEE