Dalton Colabello

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Dalton Colabello je bývalý stavební magnát, který veškeré své finance investoval do firmy na výrobu zbraní, kterou sám založil, Apocalypse Arms, poté, co objevil prototypy zbraní z dob vlády Messera navržené nadanou inženýrkou Julietou Maupin.

Dalton Colabello strávil několik let pátráním po autorovi dokumentace, ke které se dostal čirou náhodou, a jeho píle a vytrvalost nakonec vyustila v založení prosperující firmy, která si dokázala od roku 2913 získat silnou základnu loajálních příznivců.

Colabello se nezdráhal v zahajovací kampani pro svou firmu zmínit, že zbraně byly původně navržené pro Messerovce. Mnoho lidí považovalo tuto strategii za obscénní, ale prodeje ukázaly, že se tato taktika vyplatila. Colabello byl hostem rady vysílání na Spectru a bez ohledu na to, jestli jej zpovídal kamarád nebo nepřítel, vždy mluvil o historii jeho zbraní a jak tyto inovativní a mocné zbraně byly zachráněny před despotickým použitím. Podle jeho perspektivy byla společnost Apocalypse Arms úspěšným počinem v historii lidstva.

Dnes tato nálepka stále některé kupce odrazuje od koupě produktů Apocalypse Arms. Mnozí si automaticky spojují jméno společnosti s jejich častým výskytem v chaotickým zónách konfliktů jako je třeba Nexus IV a Charon III.[1]


Reference

  1. Portfolio: Apocalypse Arms