Deluxe hangár

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Deluxe hagnár je původní verzí hangáru Revel & York a patřil mezi top hangáry, které měly být ve světě Star Citizen k dispozici. Deluxe hangár vyráběla společnost Revel & York. Hangár měl tu výhodu, že dokázal pojmout i středně velké lodě jako je Constellation nebo Caterpillar. Vše bylo provedeno v luxusním hávu, který nabízel pocit být součástí té nejvyšší sociální vrstvy.

Hangár měl dvě podlaží, kde to druhé bylo přístupné pomocí výtahu a nepřevyšovalo hlavní halu hangáru. Dostatečný prostor hangáru dovoloval pohodlné opravy a uskladnění zboží nebo vybavení.


Deluxe-hangar2.jpg


Povolené lodě

Rozměry deluxe hangáru byly větší než u discount hangáru (současný Self-Land hangár) nebo business hangáru (současný Aeroview Hangars hangár]]) a srovnatelné (co do velikosti pojmutých lodí) s asteroid hangárem (současný VFG Industrial hangár), takže dokázal pojmout i středně velké lodě s vícečlennou posádkou. Příklady možných lodí v hangáru:


Vybavení

Součástí deluxe hangáru byl standardní odpadkový koš (první obrázek) a palivové nádrže ve dvou tvarových formách: válcovité (druhý obrázek) a kvádrovité (třetí obrázek).

Power-de2.jpg Trash-de.jpg Power-de1.jpg


Vývoj herního modelu

Koncept deluxe hangáru vychází z možnosti si pořídit opravdu luxusní prostor vhodný pro ty nejúspěšnější obchodníky a členy vysoké vrstvy. Tomu musí odpovídat celkové pojetí, textury i velikost jednotlivých prvků. Oproti business hangáru, který má také působit, luxusně, si deluxe hangár povyšuje své vznešené postavení větším množstvím detailů a blištivějším okolím. Deluxe-hangar3.jpg
Detailnost je zvýrazněna větším množstvím prvků pro správu a fungování velkého hangáru a také většími rozměry těchto prvků. Deluxe-hangar4.jpg
Velikost a vznešenost prostoru byla dále umocněna umístěním sloupů, zábradlí kolem stěny, které odděluje prostor pro volný pohyb od funkčního zázemí hangáru. Dominantní postavení si vydobyl i výtah na galerii s volným výhledem na hlavní halu hangáru.

Aktuálně se hangár transformoval do Revel & York hangáru.

Deluxe-hangar5.jpg