Juliet Maupin

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Juliet Maupin byla bývalou vedoucí inženýrkou společnosti Aegis Dynamics na Cestulu. Vedla tým, který byl zodpovědný za změnu série Retaliator roku 2783, která je dodnes populární mezi Bomber Boys. Díky úspěchu vylepšené série byla Maupin představena vysoké člence armády UEE, Sylvian Evans. Evans najala Maupin k práci na utajeném projektu, který měl za úkol sestavit novou řadu silných a pokročilých zbraňových systémů pro vládu Messera. Maupin skočila po této příležitosti navrhovat zbraně se svobodou, kterou jí mohlo dopřát jen vládní financování.

Evans zajistila Maupin high-tech laboratoř a schopný tým v neidentifikovatelné budově někde v Newcastlu. Aby drželi svou práci v utajení, získal projekt kódový název Genly Engineering Solutions jako památku na mladého syna Juliet Maupin. Nakonec se jí podařilo sestavit balistickou zbraň, mass driver a nakonec i prototypy zbraní, které později objevil Dalton Colabello, a díky kterým později založil firmu na výrobu zbraní Apocalypse Arms.

Poté, co se zhroutil Messerův režim, Juliet Maupin se začala obávat, že její spojitost se zkorumpovanou vládou vyjde najevo. Zbavila se všech plánů a odletěla se svou rodinou do systému Corel. Nakonec si našla práci jako inženýrka v jedné firmě na Lo, kde vyráběla skenery. Na základě jejichž designu se skenery vyrábějí dodnes. Maupin zemřela roku 2862 aniž by tušila, že její největší přínos světu teprve přijde.

O historii Juliet Maupin se svět dozvěděl díky deníkům, které uchovala její prapravnučka a dostaly se na veřejnost po pátrání, jenž vedl Dalton Colabello.[1]


Reference

  1. Portfolio: Apocalypse Arms