Lindy

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Lindy je název lodi, jejíž posádka objevila roku 2356 systém Oberon a tragicky zahynula během cesty zpět nově objeveným jump pointem.

Posádka lodi Lindy prozkoumávala vzdálené končiny systému Nul už od roku 2348 a téměř vyčerpala všechny své rezervy, když se jí podařilo na skenerech roku 2356 zachytit slabou anomálii, ze které se nakonec vyklubal jump point. Lodi se podařilo úspěšně dostat na druhou stranu a najít nový systém ukotvený kolem neutronové hvězdy. Posádka Lindy byla nadšená, že se konečně dočká dlouho očekávané finanční odměny, dokončila základní mapování systému a zamířila si to zpátky do systému Nul.

Bohužel, zatímco první průlet novým skokovým tunelem byl a stále je nebezpečný, zpáteční let býval z důvodu omezené kapacity tehdejších navigačních počítačových systémů stejně tak rizikový. I když se Lindy nakonec přece jen vynořila zpátky v systému Nul, trup lodi byl ale během cesty vážně poškozen a naneštěstí všichni členové posádky zahynuli. Salvage plavidlo našlo vrak Lindy až o několik dní později a protože nikdo nekontrolovat prostor systému Nul, práva nálezu a cenná data si přiřknul nový nálezce – Stacia Rholtz.[1]


Reference

  1. Galactic Guide: Oberon System