Q&A:(F) Jak je tým pracující na Sq42 rozdělen mezi úkoly?

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Jak pracují lidi na Sq42? Je snaha všechny soustředit na jeden úkol, aby byl co nejrychleji dokončen a nebo jsou lidi rozprostření mezi jednotlivé části?
RSI Fórum/chat: 13. března 2014 ~ TJohnson.CIG ~ zdroj ~ Přehled všech otázek naleznete zde.


Aktuálně většina lodí pomáhá s pracemi na Dogfighting modulu. Někteří členové týmu stále pracují na skriptech pro Sq42 a částečně i na designech lodí, to ale stojí v pozadí před Dogfithing modulem. Pro nás to není problém, protože všechny systémy dogfightingu potřebujeme i v naší příběhové kampani, takže se jedná jen o přesunutí priorit.

Pokud se ale budeme pohybovat v hypotetické rovině, věci se urovnají a my se zase budeme soustředit na specificky Sq42 obsah, budou členové týmu rozděleni do menších skupin, které se vždy zaměří na pár rozdílných misí ve stejnou chvíli. Mluvíme tak o třech nebo čtyřech misích. Záviset to ale bude i na postupu jednotlivých oddělení, pokud nebude dokončený design, nemůže se pokračovat dál v misi, ale můžese pokračovat na zcela jiném typu mise. Je to velmi komplikovaný proces s mnoha proměnnými. Důležitá je zde organizovanost a komunikace.

Náš tým toho musí vyprodukovat hodně, takže až na to přijde, určitě budeme volat po pomocných rukách všude v CIG.