Q&A:(I) Nějaký znatelný postup ve vývojí multicrew stanic na víceposádkových lodí?

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Nějaký znatelný postup ve vývojí multicrew stanic na víceposádkových lodí?

Rozhovor s Danem Trufinem
Další otázky a materiály

Ano, je to něco, čím se teď hodně zabýváme. Chtěli bychom mít několik stanic pro víceposádkové lodě, například inženýrskou a taktickou. Zatím se na to díváme hlavně z pohledu kapitálních lodí, protože ten je důležitý hlavně kvůli Squadron 42. Máme lidi, co teď pracují na bojovém sférickém zobrazení na můstku, jak je distribuovaná energie na lodi, jak je možné některé věci vypnout nebo naopak zapnout. Na lodi budou stanice, které pomůžou se zobrazením těch prvků, jenž jsou přehřáté, potřebují více energie, které nepracují správně a potřebují nějakou údržbu a podobně.

První myšlenkou bylo prostě mít různé stanice na palubě víceposádkových lodí, které by dovolily různým lidem dělat různé věci, to je ale teprve začátek a k němu je nutné se teprve dopracovat.

U turretů třeba pracujeme na to, aby i po změně směru letu lodi, mohl hráč ve střílně mít stále do jisté míry ucelený přehled a zmateně neztratil cíl z dohledu, protože pilot lodi zabočil jinam. Turret bude mít něco jako chytrý okruh kolem cíle, který se bude snažit trefit i za cenu změny směru letu lodi. Podobně je tomu třeba u moderních tanků.