Q&A:(T) Budou se aktivity a kroky přenášet mezi jednotlivými uveřejněnými epizodami kampaně?

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Když bude příběh Squadron 42 rozdělen na epizody, budou se aktivity a kroky přenášet mezi jednotlivými uveřejněnými epizodami kampaně, i když se moje postavení v perzistentním vesmíru radikálně změní?
Ten for the Chairman, epizoda 014 ~ Přehled všech otázek naleznete zde.


Jedním z hlavních smyslů rozdělení kampaně na epizody a přinášet vždy jen určitý počet misí je nabídnout hráčům alespoň něco, než bude perzistentní vesmír hotový. Nejdříve se uveřejní deset misí a až bude hotová další várka, hráči ji dostanou na hraní. Během hraní Squadron 42 bude sice perzistentní vesmír fungovat, ale nebude to konečná verze, nýbrž alfa/beta verze. Tažke jakékoli hraní perzistentního vesmíru v té době ani nijak nemůže ovlivnit hotové epizody pro Squadron 42.

Po hangar modulu bude teď následovat dogfight modul s malými loděmi, později přidáme v druhé verzi dogfight modulu vetší lodě jako je třeba Freelancer nebo Constellation, pak přijde na řadu first person combat, pro tyto účely budeme mít opuštěnou těžební stanici, poté spojíme dogfight a combat modul v jeden a bude možné provádět boarding, pak bude následovat planetární modul pro nastartování sociálních prvků hry a až pak přijde na řadu první balíček pro Squadron 42.

Balíčky misí pro Squadron 42 by měly obsahovat vždy deset misí. Doufáme, že v době kdy bude Squadron 42 dokončen, už bude perzistentní vesmír fungovat alespoň v alfa, pokud ne v beta, verzi.

Squadron 42 se odehrává před perzistentním vesmírem, takže není možné, abyste po prvním balíčku prvních deseti misí opustili armádu a váš avatar pokračoval ve svém příběhu v perzistentním vesmíru a pak se pro druhý balíček ke Squadronu 42 znovu vrátil do armády.