Q&A:(W) Jak bude fungovat odlogování z lodě s vícečlennou posádkou?

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Jak bude fungovat odlogování z lodě s vícečlennou posádkou? Když se třeba odhlásím a budu zrovna na lodi mého kamaráda jako člen jeho posádky.
Wingman's Hangar, epizoda 056 ~ Přehled všech otázek naleznete zde.


Jako hráči budeme mít dvě možnosti. Být fyzicky přítomní s naší vlastní postavou na palubě lodi a nebo převzít kontrolu nad AI postavou, která je členem posádky (najatá NPC postava). Bez ohledu na scénář, být členem posádky znamená, být zodpovědný za participaci během celé akce/letu. Pokud se odlogujete, AI bude ve své funkci nadále pokračovat. Není zatím jasné, zdali se znovu objevíte na lodi, pokud bude loď ve vesmíru a nebo budete přesunuti do nejbližšího hangáru planety, kde jste naposled kotvili. Problematika odlogování v konkrétních situacích se musí ještě promyslet.

Vlastník lodi uděluje povolení k pilotování lodi, pokud by se odlogoval. Pokud tedy nějaký hráč má toto povolení, může převzít roli odlogovaného kapitána.

Když se hráč odloguje, jeho postava nebude nečinně přihlížet, za její fungování přebírá odpovědnost AI a z hráčské postavy se stává NPC. Schopnosti NPC samozřejmě nemusí být tak dobré jako majitele dané postavy.