Revel & York

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Revel & York
Alternative text
Revel & York
Sídlo
území UEE
systém
planeta
měsíc
město
souřadnice
Zaměření
hangárový průmysl
Známé produkty a podniky
Revel & York hangáry


Revel & York je novou společností vyrábějící hangáry pro velké lodě a bohaté piloty.

Historie

Když se R&Y pustili před třiceti lety do sestavování jejich vůvec prvního návrhu, všichni se jim smáli. Společnost byla do té doby nechvalně známá předraženým a na první pohled nevzhledným nábytkem, a proto její vstup na trh hangárů vyvolával spíše pobavení. O to větší překvapení bylo, když se na světlo světa dostal jejich hangár z řady deluxe. Hned bylo zřejmé, že jejich dílo bude domovem pro mnohé mocné a bohaté piloty. Veliké prostory pro lodě byly situovány na těch nejlepších místech u kosmodromů a společnost si tak vydobyla reputaci pro svou vytříbenost a kvalitu.

Hangáry

Designéři R&Y pracují přímo s piloty, aby vytvořili ideální hangáry jako ještě nikdo předtím. Společnost je zatím také jedinou, která poskytuje modulární garáže pro lodě obchodních tříd jako je Constellation nebo Caterpillar. Sice se jedná o malou část trhu, ale zato významnou.

Oblibu si jejich hangáry získaly právě kvůli provedení. Například propojené ochozy s motorizovanými výtahy dovolují majitelům si prohlížet jejich plavidla krásně z výšky. Prostoru je všude dostatek i pro vozítko Greycat PTV, aby byla přeprava mezi moduly hangáru pohodlnější.[1]

Revel01.jpg

Reference

  1. Galactic Guide Hangar Manufacturers