Room systém

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Room systém představuje základ tvorby všech typů lokací jako jsou místna na planetách, velkých lodí a hangárech.

Room servis je jednoduchý zůsob pro design a tvorbu hry, jak vytvořit různé typy souborů elementů, a zároveň dává možnost vše jednoduše opětovně použít. Dovoluje vytvořit dynamické lokace jako jsou obchody na planetách, které se mohou neustále měnit v důsledku ekonomických změn a vlivů.

Room systém je ve své podstatě modulární systém, který využívá předvytvořených prvků a dovoluje jejich okamžitou a snadnou implementaci do hry s maximální funkčností a propojeností s dalšími herními systémy.


Room03.jpg Room04.jpg


Rozšiřování hráčem

Hráči budou moci aktivně využívat room systém při správě a rozšiřování svých hangárů.

Avatar přistoupí k místu, kde je možné rozšířit prostor a využije technologie MobiGlas. Takové místo prozradí právě MobiGlas, které vás propojí s hangárovou službou, a vy pomocí augmentové reality uvidíte speciální značky, které indikují možné místo rozšíření. Budete si moci vybrat typ a velikost nového prostoru, následně zaplatit a poté se vám ukáže doba konstrukce. Máte tak čast se věnovat svým povinnostem, létáním nebo třeba obchodu a časem obdržíte na vašem MobiGlas upozornění, že rozšíření je hotové a připravené k použití.


Room05.jpg Room06.jpg

Room07.jpg Room08.jpg


V případě hangárů si bude moci vybrat třeba jak velké rozšíření parkovacího prostoru potřebujete pro různé lodě (tato možnost by měla být dostupná přinejmenším pro asteroid hangár). Mezi další možnosti rozšíření hangárů lze jmenovat další specializované místnosti, skladiště nebo třeba střelnice, která je teď v aktuální verzi hangar modulu umístěna přímo v prostoru hangáru lodí.[1]


Reference

  1. Wingman's Hangar 062