Rytif

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Rytif
Alternative text
Rytif
Lokalita
území UEE
systém systém Bremen
hvězda Bremen
planeta {{{planeta}}}
souřadnice
Popis
typ planety {{{typ}}}
obyvatelnost {{{obyvatelnost}}}
obydlenost {{{obydlenost}}}
atmosféra {{{atmosféra}}}
oběžná doba {{{oběh}}}
délka dne {{{den}}}
Obchod a kriminalita
import {{{import}}}
export {{{export}}}
černý trh {{{trh}}}
kriminalita {{{kriminalita}}}
Okolí
měsíc(e)
stanice


Rytif je oficiální název planety Bremen II, což je v pořadí druhá planeta od hvězdy Bremen a jediná teraformovaná v systému Bremen. Tento svět je považován za obilnici Říše a byl rodištěm významné revoluce a dnes je sídlem high-tech organizací.

Aktuálně je Rytif domovem rostoucího Consolidated Outland gigantu vyrábějícího vesmírné lodě, a je to také domov excentrického zakladatele této společnosti. Nedávné nálezy podpovrchových zásob nerostných surovin v kombinaci s dlouhou zemědělskou historií planety znamená, že Rytif je jedním z mála soběstačných teraformovaných světů, který může teoreticky existovat bez mezihvězdného obchodu. Ve skutečnosti není Rytif vůbec izolovaným světem a díky popularitě Mustangu přichází obchod ze všech koutů galaxie.

I přes bohatou historii planety a nedávnou popularitu si sídla na Rytifu ponechávají svou podobu malých měst. Návštěvníci jsou obvykle směřováni do Stalfordu, středně velkého města nacházejícího se severně od rovníku. Stalford byl po dlouhou dobu zemědělským centrem planety, s vodními farmami a komerčními terárii všude kolem města na jeho okolních kopcích. Najde se zde řada turistických monumentů spojených s historií planety a pádem Messera, které se zde objevily během posledních pěti let, a cestovní ruch se tak zdá být na svém vzestupu.[1]


Reference

  1. Galactic Guide: Bremen