Self-Land

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Self-Land
Alternative text
Self-Land
Sídlo
území UEE
systém
planeta
měsíc
město
souřadnice
Zaměření
hangárový průmysl
Známé produkty a podniky
Self-Land hangáry


Self-Land je společnost vyrábějící hangáry založená Peterem Weathermenem. Společnost byla vždy připomínkou toho, jak snadné je pro lidi cestování ke hvězdám.

Její filozofií bylo poskytnout alternativu k dočasným hangárům, které byly jinak nedostupné kvůli vysoké ceně a hlavně i kvůli nedostatku bezpečnosti.

Historie

Peter Weathermen začal společnost budovat právě po zkušenosti, kdy byl se svým Starfarerem přepadem přístavním gangem. První základní hangáry začala společnost Self-Land nabízet v polovině 29. století na planetě Vann v systému Croshaw. Téměř přes noc se společnost rozšířila na dvanáct světů a po chvíli už na sto. Dnes lze říct, že Self-Land nabízí své prostory alespoň v jednom svém zařízení na každém světě UEE. Na některých, jako třeba Terra, pak vlastní na šedesát různých komplexů.

Hangáry

Self-Land hangáry společnosti Self-Land jsou plně modulární s kontrolovaným dopadem na životní prostředí. Jsou sestavené z nejběžněji dostupných kovů, proto nemusí být nutně na první pohled atraktivní, ale aspoň jsou pohodlné a známé.

Není rozdíl, zdali vlastníte hangár na Zemi nebo poblíž Vanduulské hranice. Váš hangár vám poskytne naprosto stejné služby. Self-Land se stará o všechno od designu až po pronajatou plochu. Díky jejich konstrukci můžete tyto lodní domovy nalézt naprosto kdekoliv – v podzemí, na rozlehlých pláních, v budovách i v útrobách asteroidů.[1]


Selfland02.jpg

Reference

  1. Galactic Guide Hangar Manufacturers