Star Citizen:Empire Report: Útok Vanduulů

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Empire-report.jpgBreaking News ~ Speciální zpravodajství ~ 06/10/2945Přerušujeme programové vysílání spektra kvůli naléhavé zprávě. Právě jsme se dozvěděli o významném nájezdu Vanduulů v systému Vega.

Podrobnosti stále přicházejí, ale už teď můžeme říct z předběžné komunikace, že námořnická hraniční flotila je zřejmě aktuálně v konfliktu s masivní vanduulskou silou za orbitou planety Aremis. Zatím nejsou žádné solidní informace o vojenských nebo civilních ztrátách na životech.

Opakujeme, právě probíhá masivní vpád Vanduulů do systému Vega přímo u planety Vega II. Moc toho zatím nevíme, snažíme se navázat kontakt s naší místní pobočkou, ale dosud bez úspěchu. Předpokládámé, že komunikační systém byl vážně poškozen.

Právě jsme obdrželi informaci, že imperiální představitelé NFSC žádají, aby se každý zdržel pokusu o kontaktování svých přátel a milovaných v systému Vega a dovolili tak uvolnit komunikační kanály ze systému i pro neoficiální frekvence. Budeme se nadále snažit zjistit, co nejvíce informací.

Přejeme hodně štěstí všem v systému Vega i statečným pilotům, kteří teď bojují.

Zůstaňte naladěni pro více informací, jakmile se objeví.

Beck Russen pro Empire Report.[1]


Reference

  1. EMPIRE REPORT: VANDUUL ATTACK