Star Citizen:Ten for the Chairman 024

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Chairman.jpg


Zde je přehled otázek a upravených odpovědí pro potřeby Star Citizen CZ Wiki z nově uveřejněné dvacáté čtvrté epizody Ten for the Chairman (ze dne 9. června 2014). Jednotlivé otázky jsou samostatně rozdělené v sekci Nejnovější otázky a oficiální odpovědi.Na jakých místech budeme moci násilím vniknout do lodi?
Ten for the Chairman, epizoda 024 ~ Přehled všech otázek naleznete zde.


Proniknutí na palubu lodi bude omezeno na vstupy přes přetlakové komory a vstupy hangárů lodi. Důvod je jednoduchý, jelikož pro nás není praktické, abychom povolili proniknutí během boardingu na jakémkoli místě lodního pláště, protože bychom museli vytvořit grafickou a fyzikální složku i vnitřku zdí. To je aktuálně až příliš nad rámec současného přístupu k detailům, jaký máme.

Vstupy budou zobrazené v HUDu lodi.Jak může hvězda ovlivnit hráče a hraní?
Ten for the Chairman, epizoda 024 ~ Přehled všech otázek naleznete zde.


Hvězdy jsou středové objekty hvězdných systémů a nebudete se moci k nim dostat na příliš malou vzdálenost, protože stejně jako ve skutečném životě, i ve Star Citizen jsou hvězdy nebezpečné objekty. Nebudete moci použít autopilota, pokud bude loď namířena směrem k hvězdě. Pokud přesto poletíte ke hvězdě manuálně, po čase na vás bude působit tak velké teplo, že to bude ničit vaši loď, až vás to nakonec úplně upeče.Jaké budeme mít nástroje, abychom si zbytečně ve vesmíru nekupovali vše, dokud nenarazíme na to, co nám vyhovuje?
Ten for the Chairman, epizoda 024 ~ Přehled všech otázek naleznete zde.


Nejsem si jist, že nějaké nástroje vůbec budou. Vlastnosti daného produktu by vám měly být jasné z jejich popisku. Pokud tedy hledáte skafandr, který má větší toleranci na gravitační přetížení, abyste zbytečně často neomdlévali, tak budete hledat skafandr s takovou vlastností. Komunita sama o sobě určitě přijde s podrobnými informacemi a statistikami k jednotlivým předmětům. Takže nástroje nebudou, vašim zdrojem bude popis předmětu a komunita.Co se stane, když nebudu moci v perzistentním vesmíru splátet bankovní půjčku?
Ten for the Chairman, epizoda 024 ~ Přehled všech otázek naleznete zde.


Co se asi nejpravděpodobněji stane je situace, pokud máte půjčku na loď, že proběhne automatické strhávání splátek z vašich výdělků. Dohoda bude třeba taková, že si budete moci ponechat loď, ale 50 % procent z vašeho výdělku půjde na splácení vašich dluhů. Pokud nebudete vydělávat, tak vlastně nebudete ani moc létat, protože potřebujete peníze na poplatky za přistání, údržbu, palivo a jiné.

Představa, že by na vás byla vypsána odměna a nájemní lovci by vás museli dopadnout, když byste neplatili, je sice zajímavá, ale jaký by mělo význam, kdyby se při tom zničila loď, na kterou existuje dluh.Budou kybernetické končetiny opravitelné?
Ten for the Chairman, epizoda 024 ~ Přehled všech otázek naleznete zde.


Kybernetické končetiny budou opravitelné, protože budou moci být poškozené během boje. K opravě se budete muset dostavit do zařízení, které se specializuje na opravdu kybernetických končetin a nebo můžete navštívit ošetřovnu na vaší lodi, pokud je k takovým opravám přizpůsobená.Budou existovat mise také pro piráty, pašeráky a jiná povolání stojící mimo zákon UEE?
Ten for the Chairman, epizoda 024 ~ Přehled všech otázek naleznete zde.


Ekonomika a prostor v perzistentním vesmíru je navrhován nejen pro legitimní chování z pohledu UEE. Zahrnuty jsou i nelegální činnosti jako součást těchto herních prvků. Takže třeba i pašeráci budou mít generované mise na základě jejich herního systému pro pašeráctví. Například se jim vygeneruje mise, která bude vyžadovat propašovat narkotika z jedné planety na druhou.Které hry (mimo produkci Chrise Robertse) ovlivnily Star Citizen?
Ten for the Chairman, epizoda 024 ~ Přehled všech otázek naleznete zde.


Demon's Seouls je jednou takovou hry, protože v této hře smrt něco znamenala, a když jste něčeho dosáhli, měli jste z toho větší radost než v současných hrách, kde se oživíte pár minut před smrtí a bez postihu. Na svou dobu to sice bylo dost frustrující a časové náročné, ale ten pocit stál za to. Možná je to také důvod, proč se více lidí poslední dobou přiklání k hraní MMO her než signleplayer her.

Také se mi libí Battlefield nebo Call of Duty, protože se považuji za osobu, která má ráda kooperativní hraní s přáteli, když se snaží bojovat proti jiné skupině hráčů. S takovým aspektem se ve Star Citizen počítá.

Star Craft 2 je další hra, která se mi líbí, protože jste se v ní museli neustále vypořádávat se zdroji a toho se také trochu objeví ve Star Citizen.Budou moci být hráčské organizace označené UEE za teroristické?
Ten for the Chairman, epizoda 024 ~ Přehled všech otázek naleznete zde.


Pokud bude organizace provádět akce, které budou v rozporu s UEE, tak je prakticky možné, že časem bude za teroristickou organizaci považována. Složky UEE tak budou moci na členy těchto organizací zaútočit a zřejmě budou i vypsány odměny za jejich dopadení. Lidé tak budou muset být opatrní, co jejich organizace bude vykonávat.Co je v plánu pro hvězdné systémy? Kolik planet, měsíců a dalších objektů?
Ten for the Chairman, epizoda 024 ~ Přehled všech otázek naleznete zde.


Sluneční soustava se bude skládat z toho, co o ní teď víme. S největší pravděpodobností ne ve stejném měřítku, ale stále v dostatečně velkém. U jiných hvězdných systémů počítáme s velkou rozmanitostí, najdete systémy s více hvězdami, planetami, asteroidy a dalším. Přesná čísla nejsem schopen poskytnout, ale bude toho hodně.Jak bude probíhat komunikace s NPC?
Ten for the Chairman, epizoda 024 ~ Přehled všech otázek naleznete zde.


Komunikace s NPC ve vesmíru bude podobná systému, jaký byl použit třeba pro Wing Commander, Privateer a Freelacner hry. Ohledně přímého kontaktu s NPC (například na planetě), máme systém přímého očního kontaktu. Vaše chování k postavám v okolí ovlivní postoj postav k vám. Nebude to tedy jako u jiných her, kde máte seznam možností v konverzačním kole a vybíráte si. Samozřejmě budete mít na výběr možnosti, ale ty se budou odvíjet od chování. Velkou roli bude hrát řeč těla, kam se budete dívat a co budete dělat, aby komunikace byla více realističtější. Pokud například s někým povedete hovor a pak mu nebudete věnovat pozornost, NPC se může urazit. Komunikace ve Star Citizen tak bude kombinací možností a akcí, jake budete provádět. Přímý oční kontakt bude znamenat, že chcete začít hovor a podobně.