Star Citizen:The Observist, Area18

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Observist.jpg


The Observist: Area18, ArcCorp, Stanton

Zdravím, cestovateli, ve vesmíru se nachází myriády památek k vidění. Tým The Observist si klade za cíl vám přinášet ty nejlepší možné cestovní zážitky.

Systém Stanton. Samotné jméno má tendenci vyvolávat celou řadu reakcí. Objevil(a) jej Toshi Aaron a mnozí věřili, že se svými masivními superzeměmi by mohl poskytnout levnější pozemky pro miliony obyvatel. UEE ale měla jiné plány. Třicet jedna let po vzniku projektu Archanděl, neboj jak je běžně známý pod pojmem Synthworld, vláda krvácela co do množství kreditů a potřebovala finanční injekci.

Jak se jí podařilo teraformovat světy ve Stantonu, začala oslovovat největší korporace v Říši, v podstatně se jim snažila tyto světy prodat. Netrvalo dlouho a už měla kupce. Říše měla své peníze a historie měla své první obchodní planety.


ArcCorp

Třetí planeta v systému Stanton je onálepkována ironickým rozdílem. Planeta byla prodána na financování Synthworld, ale byla kompletně přeměněna, alespoň na povrchu, a přetvořila se v syntetický svět. Jako příklad si vzala geoplánování inspirované přímo od Xi'Anů, včetně zónování a vše bylo vystaveno na základní vrstvě povrchu, aby s maximalizoval výdělečný potenciál. Pronajmou kancelář, továrnu nebo prostor pro produkci každému, kdo má kredity na zaplacení.

I když převážná část je pokryta nekonečnou městskou aglomerací, existuje jen pár míst, kde mohou cestovatelé přistát, když mají namířeno přes tento systém. Jedním z nejvytíženějších je:


Představení Oblasti 18 (Area18)

U nás, v The Observist, bychom tradičně začali naše odstavce popisem, jak v místě přistanete, doufajíc, že bychom tak zažehnuli představivost o tom, proč si takové místo zaslouží, abyste zde přistáli.

Ale pro tentokrát to udělat nemůžeme. Area18 je jen další místo aglomerace. Jedno z mnoha, které bylo vyčištěno pro potřeby meziplanetární dopravu. Samozřejmě, že pohled na rozprostírající se architekturu, kam jen oko dohlédne, je vskutku efektní podívaná, ale vy tu stejně musíte přistát, protože… no prostě nemáte jinou možnost.

Dostane se vám pěkné podívané na sídla ArcCorp… a to už je něco, asi.

Samozřejmě si můžete jít prohlédnout jakékoli známe obchody: CenterMass, Abernathy Interiors, Dumper's Depot, Casaba a další a další, ale my víme, že chcete z Area18 vidět něco lepšího.

Řízení přistání (Landing Control) vás bude doprovázet během sesednutí k povrchu. Jakmile se dostanete z lodi, je tu jedno místo, kde se musíte zastavit ještě před tím, než začnou být věci zajímavé.

Celnice není nikdy zábavná. Tečka.

Zastavte se v ArcCorp Baru, abyste se dostali do správné nálady a řádně ocenili, co bude následovat. Nemluvíme ale o pití, narazili jsme na Lva Cronenberga, patrona a spolumajitele (zdánlivě v tomto pořadí). Po své kariéře s Vanduuly a Xi'Any koupil za peníze ze svého důchodu podíl tohoto místa, a od té doby si užívá.

Upřímná rada, bezpečnost je na povrchu brána velmi vážně. ArcCorp zaměstnala (notoricky známou) soukromou bezpečností agenturu BlackJack Securities, aby udržovala klid. Poručík Michael Callum je bezpečností zástupce Area18. Zde je rada: jestli máte problémy, zajděte raději do místní pobočky Advokacie.

Cubby Blast má všechny znaky základního obchodu se zbraněmi: nabídku na displeji, možnost instalace na vaší loď po nákupu zboží, příležitostné slevy, ale je to muž za pultem, kdo udržuje tento obchod daleko od běžné činnosti. Je to emigrant ze systému Cathcart, Clor Vee má zdánlivě nevyčerpatelné znalosti o svém zboží společně s náznakem nebezpečí, jelikož si jsme jistí, že jeho znalosti vycházejí z osobních zkušeností.

Výsledkem je, že planeta ArcCorp je místem k navštívení. Obrovský sen o průmyslu v planetárním měřítku je něco, co nenajdete nikde jinde v lidském vesmíru.

Samozřejmě bychom o tom mohli mluvit celý den, ale je to něco, co musíte opravdu sami vidět.[1]


Reference

  1. The Observist: Area18, ArcCorp, Stanton