Systém Eealus

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Systém Eealus
Alternative text
Systém Eealus
Lokalita
území Xi'An
hvězda/hvězdy Eealus
třída hvězd(y)
objev (kdy/kým) {{{objev}}} / {{{objevitel}}}
Jumppointy a sousední systémy
Oya [S] • Rihlah [L] • Trise [M] • Virtus [L]
Planety (celkem 5)
Eealus I, Eealus II, Eealus III, Eealus IV, Eealus V
Měsíce
Vesmírné stanice
Import
jídlo
Export
hnojivo


Systém Eealus je znám především díky své hlavní xi'anské přírodní rezervaci na jedné z pěti planet tohoto hvězdného systému. Xi'Anská strategie ve skutečnosti stojí za existencí hned čtyř přírodních rezervací, dvě jsou ale na utajených místech a třetí slouží jako záložná rezervace pro Eealus.

Planeta s rezervací (není zatím známo, která planeta systému to konkrétně je) byla přetvořena od základu, aby mohla sloužit jako jedna velká zoo a terárium a mohla tak tvořit domov pro každý živočišný druh, který na území Impéria Xi'An a v jeho sféře vlivu vyskytuje. Navzdory přeměněné krajině pro potřeby rezervace, je i tato planeta, stejně všechny ostatní světy Xi'Anů, nádherným místem.

Systém dováží jídlo a řadu přírodních zdrojů, jen aby dokázal udržet obrovský uměle vytvoření přírodní svět. Jeho komplexnost je opravdu ohromující, protože musí evokovat prostředí všech planet, kde se nachází život.

Pro méně čestné piloty existuje v systému i černý trh s nelegálně pořízenými živočišnými druhy. Xi'Ané nemají rádi, pokud se do systému dováží předem neprojednaná zásilka živočichů. Několik let na zpět propuklo v systému přemnožení flo-petů původem z planety Xis, což vedlo k politice místních jendotek „nejdřív střílej, otázky pokládej pak“.

Pro ty, které nezajímá obrovské kulturní bohatství tohoto impéria, je systém Eealus proslavený díky natáčení popového videohitu skupiny Xandi.[1]


Planety systému


Sousední systémy


Reference

  1. Unlock: Eealus System & Name A System!

Přehled hvězdných systémů
UEE BansheeBremenCastraCentauriCorelDavienEllisElysiumFerronGossHadrianChronosKilianMagnusOdinStantonTerraVega
Banu GeddonTrise
Vanduul OrionTiber
Xi'An EealusRihlahTal
nenárokovaný CathcartHadesLeirNulOberonPyroTaranisTyrol
terra nullius KallisKellogOso