Vernon Tar

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Vernon Tar se stal prvním člověkem, který se setkal s příslušním první mimozemské rasy v historii lidstva (rasou Banu). Stalo se tak 12. června roku 2438 přibližně ve 3:13 SET, když ve svých třiceti šesti letech brázdil a zkoumal systém Davien.

Když na svém radaru něco zachytil, prvně se domníval, že by mohlo jít o nový jump point (přeskokový bod), později ale zjistil, že se jednalo o loď. Veřejnost se dozvěděla verzi, že Vernon Tar lodi nevěnoval pozornost, protože se podle jeho mínění jednalo o dalšího navjumpera. Později, když se lodě k sobě přiblížily, piloti pochopili, že každý z nich stojí tváří v tvář příslušníkovi nové inteligentní rasy.

Odtajněný vojenské reporty však hovoří o tom, že Vernor Tar začal na neznámou loď střílet, protože se domníval, že by mu další navjumper mohl ukrást případný objev. Když pochopil, že střílí na vetřelskou loď, dostal strach a kontaktoval UNE SOC.

Hned po utajeném incidentu se na veřejnosti objevil dvojník Vernona, který tisku přednesl předem domluvenou historku. UNE SOC se obával, že by se pravý Vernor příliš rozpovídat a prořekl by i jeho incident, kdy mohl vyvolat první mezihvězdnou válku.[1]


Reference

  1. 2438:Hello