Herní reálie

Z Star Citizen CZ Wiki
Verze z 6. 5. 2014, 23:35; Giorgino (diskuse | příspěvky)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Stejně jako budovy, tak hry potřebují kvalitní základy. Chris Roberts a jeho tým Cloud Imperium Games tyto základy položili a dali tak vzniknout jedné z nejkomplexnějších her v historii virtuální zábavy. Univerzum hry je paradoxně inspirováno starověkým Římem. Konkrétně v dobách úpadku, kdy ze všech stran na hranice Římské říše bušil nepřítel všemi svými silami a vnitřní integritu narušovali chamtiví senátoři.

Hlavními aktéry ve Star Citizen jsou Lidé. Vše začalo když si lidé uvědomili potřebu jednoty a společně založili UNE (United Nation of Earth). Jak se lidstvo rozrůstalo a kolonizovalo další planety, bylo třeba vymyslet složitější politický systém, ve kterém si každá planeta bude rovna. Po státní reformě se UNE vyvinula na UPE (United Planets of Earth). Po uchopení moci Imperátorem byly lidské kolonie znovu reformovány na autokratickou UEE (United Empire of Earth). Za stovky let kdy lidstvo poznávalo vesmír, poznalo také, že tu není samo. Od agresivní rasy Tevarin,po ještě agresivnějšího nepřítele Vanduula.Ve vesmíru však není pouze násilí, jak to dokazují mistři obchodu Banu a diplomaticky založení Xi'An.

Civilisté, občané, hrdí Mariňáci, odvážní Piloti a všudypřítomní vojáci společně bojují o své místo ve vesmíru. A skrze stále nově objevované Body skoku osidlují stále hlubší vesmír. Ale zadarmo to není.


Uee-link.jpg
Politika-link.jpg
Armada-link.jpg
Rasy-link.jpg
Technologie-link.jpg