Smrt

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání

"Jeden z mých cílů ve Star Citizen, je zařídit aby hra byla velmi viscerální a opravdová. Chci cítit jaký dopad má poškození na mou postavu, například ztráta končetiny a podobné nepříjemnosti, které vás mohou potkat ve vesmíru. Pokud má postava prošla několika válkami, chci vidět jizvy, možná kybernetickou ruku z prohraného souboje. Chci mít možnost přijít k jiné postavě v baru a chci poznat, že to je šedivý veterán s jizvami, které to jen dokazují. To jsou detaily, kterých bych chtěl dosáhnout ve Star Citizen"

-Chris Roberts


Život a Smrt

Vytvoření postavy bude probíhat v charakteru. Hru začnete, v pohledu z první osoby, hledíc na dvoje dveře na toalety – jedny se znakem pro muže a druhé pro ženy. Vaše pohlaví určí to, kterými dveřmi projdete. Přicházejíc k zrcadlu, uvidíte svůj odraz. Setření zamlženého zrcadla rukou (nebo podobnou mechanikou), změníte / odhalíte vzhled své tváře. Jak budete spokojení se svým vzhledem, opustíte toalety a vrátíte se do náborové kanceláře UEE. Na MobiGlass formulář Každá postava, kterou hrajete, by měla mít šanci „zemřít“ několikrát před tím, než ji konečně uložíte k odpočinku. Můžete o tom přemýšlet jako o „životech“ ve starých arkádových hrách. Věda budoucnosti je na mnohem vyšší úrovni, než ta dnešní. Medicína má způsoby jak přivést člověka zpět ze stavu, který je dnes považován za smrt. Při tvorbě postavy vyplníte jméno a také označíte svého dědice v případu smrti: Může to být člen rodiny, syn, dcera, teta, strýc, nebo také úplně někdo jiný (kromě jiné hráčské postavy).


Klíčové Prvky

  • Postava má několik životů
  • Životy lze dobíjet speciálními misemi nebo nehoráznou sumou kreditů.
  • Dle rozsahu zranění jaká utržíte budeo odečten adekvátní počet životů
  • Mrtvá postava je mrtvá postava
  • Loď, vybavení a další majetek přejde na vašeho potomka nebo blízkou osobu uvedenou v závěti ( Reputace a Občanství se přenáší pouze za určitých podmínek )
  • Pokud postava vykoná významný čin, dostane náhrobek. Např. „Zde leží Chris, objevitel Jump Pointu Orion 2, přemožitel hrůzného piráta Robertse.“

Bezpečnostní Prvky

Lodní vylepšení budou obsahují různé systémy navržené pro zvýšení šance na přežití, jako vylepšené katapultovací systémy, skafandry a osobní štít, výkonnější energetické jádro (které poskytne více času k útěku) a jiné automatizované systémy (možnost nastavení automatické katapultáže po obdržení určitého množství poškození). Budou zde speciální obchody zabývající se vašimi trvalými následky. Když přijdete o oko nebo ruku a nechcete kybernetickou končetinu ale organickou, můžete si ji zde pořídit. Jsou chystané také lékařské procedury či transplantace, které mohou prodloužit život vaší postavy (dostanete zpátky určitý počet životů).