Výrobci hangárů

Z Star Citizen CZ Wiki
Verze z 30. 5. 2016, 13:18; Jarred (diskuse | příspěvky)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Již v dobách, kdy Roberts Space Industries zprůmyslnili osobní přepravu vesmírem, se vyrojil nespočet podpůrných odvětví na zlepšení cestování a vlastně i samotného života všech pilotů. Od výrobců štítů přes opravy v hlubokém vesmíru až po tankovací stanice kroužící kolem vzdálených hvězd. Infrastruktura, která rostla ruku v ruce s podporou vesmírného cestování, se tak stala všudypřítomnou.

Historie vedoucí ke vzniku specializovaných prodejců

Systém samostatně udržovaných hangárů tak vznikl z čisté logiky, že pokud máte kosmickou loď, tak také potřebujete místo, kam ji umístíte. Úschovny pro lodě přišly okamžitě, jakmile se rapidně zvýšil počet osobních lodí a zároveň poklesl vládou regulovaný prostor cestovních tras.

Mnoho kdysi prosperujících kosmodromů bylo rozděleno pro individuální prodej, hangáry byly rozděleny na tucty provizorních prostorů pro kosmické lodě a dány k dispozici budoucím majitelům s nejvyšší nabídkou.

Ten pravý hangárový průmysl brzy následoval. Investoři skupovali obrovské plochy kde to jen šlo a stavěli garážové prostory. Na některým místech, kde se rapidně rozvíjely kolonie, se území kolem přistávacích ploch stalo tak drahým, že obytné čtvrtě začaly vyrůstat spíše na okrajích, často i v prstenci stovky kilometrů daleko od budoucích hangárů. Na některých místech byly vsazeny přímo do země nebo jsou součástí obřích mrakodrapů. Důležité bylo, aby pilotům jejich nový domov pro lodě utkvěl v paměti a srdci. Cokoliv bylo možné.

V uplynulých letech se vyprofilovali tři největší hráči na poli hangárového průmyslu. Jejich hangáry jsou ikonické a známé po celé galaxii.[1]

Výrobci hangárů


Reference

  1. Galactic Guide Hangar Manufacturers