Discount hangár

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Discount hagnár byl původní verzí Self-Land hangáru a patřil mezi nejmenší a nejlevnější hangáry, které měli být ve světě Star Citizen k dispozici. Discount hangár měla vyrábět společnost Self-Land a plánovalo se, že jej bude možné pronajmout de facto na každém světě uvnitř UEE. Některé planety (jako třeba Terra) měli mít dokonce více možností, kde si discount hangár vybrat.

Discount hangár nenabízel tolik prostoru a komfortu jako další verze hangárů (business hangár – současný Aeroview Hangars hangár, deluxe hangár – současný Revel & York hangár, asteroid hangár – současný VFG Industrial hangár). Hangár měl pouze jedno podlaží, i když prostor s loděma měl vysuté můstky, na které bylo možné vyšplhat po žebříku hned z několika míst v hangáru.


Discount-hangar2.jpg Discount-hangar1.jpg


Povolené lodě

Rozměry discount hangáru nebyly velké, takže byl schopný pojmout jen menší osobní lodě pro jednoho až dva členy posádky jako například:


Vybavení

Součástí discount hangáru byl standardní odpadkový koš (první obrázek) a palivové nádrže ve dvou tvarových formách: válcovité (druhý obrázek) a kvádrovité (třetí obrázek).

Trash-d.jpg Power-d2.jpg Power-d1.jpg


Vývoj herního modelu

Koncept vykresloval discount hangár jako rezavějící místo, které trpí nedostatkem peněz na opravu, a tváří se jako prostor slepený z dosluhujího vybavení. Následný vývoj upustil od výrazné zanedbanosti, ale některých průmyslových až továrních prvků se držel až do finální verze hangáru. Discount-hangar3.jpg
Přesto, že discount hangár patří mezi nejlevnější varianty s nejmenším prostorem, byla pozornost řádně věnována všem detailům a dicount verze hangáru tak není o nic ochuzena. Konečná verze sice neobsahuje všechny uvedené prvky s naznačenými animacemi, přesto je prostředí hanágru dostatečně detailní a interaktivní stejně jako jeho dražší protějšky. Discount-hangar4.jpg
Discount hangár má za cíl evokovat průmyslovou a tovární atmosféru prostoru, jež odráží jistý status pilota v oblasti financí i jistého postoje ke společnosti. Discount hangár má jako jediný hangár detailní stropní zástavbu pokrytou hustou sítí klimatizace a trámů. Vše pak ještě doplňuje vysutý ochoz, na který lze vylézt po žebříku.

Detaily však nechybí ani na podlaze, kde jsou umístěné mřížové šachty podel stěn společně se soustavou trubek.

Aktuálně se discount hangár transformoval do Self-Land hangáru.

Discount-hangar5.jpg