Prime

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Prime
Alternative text
Prime
Lokalita
typ {{{typ}}}
systém Systém Terra
nejbližší planeta Terra
lokalita {{{lokalita}}}

Prime je hlavním a největším městem planety Terra v systému Terra. Město je povážováno za pastvu pro oči pro každého, kdo jen vstoupí do atmosféry a klesá k městu. Panorama dává významu „umění“ najednou větší smysl.[1]

Přistávací zóna

Všechny zóny kosmodromu jsou umístěné daleko od města, aby se minimalizovalo množství meziplanetární dopravy nad městem a dal se větší prostor dopravě intraplanetární.

Většina obchodů s lodní nabídkou je situována přímo poblíž kosmodromu Prime Runways. Najdete tu různá vylepšení, zbraně, opraváře a dokonce i nějaké možnosti pro vaše hangáry. Najdete zde obchodníky jako jsou Centermass, OmniBel nebo Hardpoint Guys.

Do centra se dostanete městskou rychlodráhou.

Městské centrum

Jakmile vystoupíte na zastávce City Center, okamžitě vás bude všechno nutit podívat se vzhůru k oblakům a kochat se pohledem na megalomanskou podívanou souznění vysoké high-tech architektury a modrého nebe.

Pokud budete pozorní, najdete poblíž nástupiště k vlaku rohový kámen bronzové barvy, což není nic jiného než upomínka na jednu z vůbec prvních budov postavených na planetě po prvním prozkoumávání roku 2516.

City Center je centrem v doslovném pojetí i v abstraktním, protože je centrem moci celého sektoru Terra a pro mnohé i možným sídlem Senátu někdy v budoucnu. Navštívit zde můžete sídlo guvernéra Governor's Council.

Za zmínku stojí i návštěva exkluzivního místa Turing's Stop. Pokud se dostanete dovnitř přes ne zrovna příjemného majitele Korsa Flynna, možná se vám podaří i uzavřít výnosný obchod a nebo si dáte jen drink a užít si výhled.

The Block

Pokud vás už omrzí místní pozlátko, můžete zpátky nasednout na vlak a vyrazit na poslední stanici The Block. Toto místo je plné energie, pryč jsou dokonalé věže ze skla, to právě tady je k vidění ten pravý život. The Block je seskupením obytných kostek, dobře organizovaných ale přesto svědčící o drsnějším způsobu života.

Najdete tu Terra General k možnému vlastnímu vylepšení. Pokud chcete prodat části lodí, zavítejte do Dumper's Depot. Tu pravou zábavu ale najdete v syntetickém baru Bones', kde nabízejí vynikající Kacho.

Známá místa

Reference

  1. Observist průvodce Terrou