Q&A:(T) Jak hodně bude možné lodě vizuálně upravovat?

Z Star Citizen CZ Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Jak hodně bude možné lodě vizuálně upravovat?
Ten for the Developers, epizoda 07 ~ Přehled všech otázek naleznete zde.Stále zjišťujeme, co všechno lze do této kategorie zahrnout. Samozřejmě začít chceme s možností změnit barvu lodního pláště. Zkoumáme několik způsobů, jak toho docílit, plně funkční verzi ještě nemáme, ale lodě stavíme tak, že s tím do budoucna počítá.

Již dříve jsme měli systém na změnu barev, ale tento systém byl příliš komplikovaný a nepomáhalo nám to ani vytvářet lodě rychleji, naopak. Hledáme tak lepší řešení, jak toho docílit.

Snažíme se všechno dělat co nejvíc modulárně, jak jen to jde. Musíme jen vždy ujistit, že implementace je jednoduchá a časově zvládnutelná.

Starý systém barev byl navíc v konfliktu s novým systémem poškození lodí, jelikož se implementace obojího bila. Nakonec jsme se rozhodli jít cestou poškození a předělat systém barev, jelikož systém poškození byl a je víc cool.

Konečným cílem u změn barev lodi je dovolit hráčům měnit barevné schéma a zároveň si pohrát s decals na křídlech nebo kdekoli jinde na trupu lodi. Funkční prototypy už jsou, ale ještě je zapotřebí vykonat dost práce.